Popoludnie s Agni Jógou alebo Živou Etikou

Drahí priatelia, dostali sme nádhernú príležitosť – a s radosťou zdieľam možnosť sa s niektorými z vás stretnúť osobne na historicky prvom popoludní s Agni Jógou alebo Živou Etikou na Slovensku. Poďme spolu budovať Nový Svet, každý svojim dielom, schopnosťami, talentami a svojimi rukami a nohami. 😊🙏🔥✨🤚🦶

Pozývame vás na prvé na Slovensku stretnutie so Živou Etikou alebo Agni Jógou, v sobotu 24.9.2022 v poobedňajších hodinách v Shambhala mind & outdoor centre.

Odkaz na vytvorenú udalosť na fb stránke Shambhala Centra

Máme naplánované dve prednášky s témami obsahujúcimi nezvyčajné informácie o dejoch a procesoch, prebiehajúcich v našom vnútri a vôkol nás.
Vedeli ste, že Agni Jóga alebo Živá Etika bola daná pre správne napredovanie Šiestej rasy?

Témy prednášok:

Sobota, 24.9.2022:

15:00 – 17:00

– O evolúcii ľudstva
– Kto sme? Kam ideme?
– Kto sú Učitelia ľudstva?
– Čo je to Agni Jóga alebo Živá Etika?
– Spolupráca ako charakteristický znak Novej Éry
– Úloha žien na počiatku Novej Éry

Budeme sa rozprávať na hranici predstavivosti, objavíme netušené súvislosti medzi nami a Vesmírom a medzi našou minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou. Dotkneme sa kozmického myslenia, ktoré je ďalším stupňom poznávania u človeka Novej Éry. Pocítime energiu Vyššieho Sveta, energiu Veľkých Učiteľov a naladíme sa na dynamiku, krásu a volanie Novej Éry a prúdu evolúcie ľudstva.

18:00 – 20:00

– O Kozmických zákonoch
– O rovnováhe dvoch Počiatkov (Muž a Žena)
– O energetickej stavbe človeka

Našu pozornosť prenesieme do energetického centra Srdca. Povieme si o funkcii každej čakry, tak ako ich vidí Živá Etika. Pochopíme, ako funguje človek, kto je to človek, ako súvisíme s energiami Zeme a Kozmu, aké kľúčové je rozvíjať energie lásky a milosrdenstva. Pochopíme súvislosť všetkého so všetkým, mikrokozmu s makrokozmom a uvedomíme si svoju Úlohu a Zodpovednosť.

Lektor:
Andrej „Andriusha“ Pernisch, tvorca stránok www.agnijoga.sk a www.agnijoga.cz

Vstupné je dobrovoľné a pre záujemcov je možnosť ubytovania v Centre. V prípade záujmu o ubytovanie, prosím napíšte správu.

Viac informácií o Agni Jóge: https://www.agnijoga.sk/

———————————————————————

Agni jóga alebo Živá Etika sa zaoberá predovšetkým morálno-etickou premenou človeka, zušľachťovaním a zdokonaľovaním vlastností človeka v súlade s kozmickými Zákonmi, v každodennom živote a bez odchodu zo života.

Na úrovni energetického systému človeka sa Živá Etika zaoberá jeho postupným zlúčením s jemnými tvorivými energiami duchovného Ohňa (Agni) a ich asimiláciou človekom, t.j. zaoberá sa postupnou (duchovnou) premenou všetkých energetických centier a tiel človeka priamo v každodennom živote.

Tento pomalý a dôkladný proces prebieha v každodennom živote a je vyvolávaný reakciami človeka na situácie v živote, teda stupňom porozumenia a poznania každodennej reálnosti. Túto premenu nie je možné dosiahnuť násilnými a mechanickými metódami, ale vyžaduje priamy vplyv, riadenie a ochranu Veľkého Učiteľa, Veľkej Duše, Mahátmu t.j. Individuality na vyššom stupni duchovného rozvoja.

Učiteľ v každodennom živote vedie človeka po ceste morálno-etického zušľachťovania, rozširovania vedomia a poznania, doslovne Ohnivou premenou. Agni Jóga poskytuje návod, ako sa možno priblížiť k Učiteľovi z Vyššieho Sveta, „ako prijať Jeho pomocnú Ruku„, ako svojim vedomím a srdcom dosiahnuť vyššie sféry Zeme, odkiaľ od vekov prichádzajú na hmotnú úroveň veľké Svetlé procesy Ochrany a Pomoci ľudstvu…

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *