Knihy Živej Etiky

Milí priatelia, s radosťou oznamujeme, že vďaka pani Mgr. L.Glatzovej z vydavateľstva Ariadna v Bratislave sa nám podarilo zhromaždiť knihy Živej Etiky, vydané pred približne pred 25 rokmi, ktoré zostali uschované a neboli odoslané do distribúcie. Knihy už dlhšiu dobu neboli na Slovensku dostupné a od dnes si ich môžete zakúpiť prostredníctvom tejto stránky. Knihy sú úplne nové.

Listy z Móryovej Záhrady, 1924 – Výzva

Prvá kniha v poradí zo série kníh Živej Etiky, je skutočným „Volaním“ Učiteľa, upriameným k ľudskému srdcu. (elektronická verzia pdf)

Listy z Móryovej Záhrady, 1925 – Osvietenie

Druhá kniha v poradí zo série kníh Živej Etiky prehlbuje „Volanie“ a objasňuje charakteristické znaky a pokyny Učiteľa v prvých krokoch na ceste ku „Osvieteniu“ vedomia ohňom srdca. (elektronická verzia pdf)

Občina, 1926

Tretia kniha v poradí zo série kníh Živej Etiky osvetľuje podmienky a „Vyššie“ pravidlá pri tvorbe prirodzených spoločností, komunít, „Občín“ ľudí, ktoré súznejú s energetikou Novej Epochy Ohňa

Apokryfy Východu, Elea Rerichová

Krásna kniha s obrazmi N.K.Rericha obsahuje legendy, povesti Východu, zozbierané Elenou.I. Rerichovou. Kniha predstavuje v krátkych legendách („apokryfoch“) život a skutky veľkých Osobností a Symboly Východu ako: Zo života Krista, Zo života Budhu, Matka Sveta, Legenda o Šambale a Majtrejovi, Legenda o Kameni a iné.

Veď nás z tmy do žiari svetla

Výber z hinduistickej filozofie Védanty obsahuje krátke citáty, výroky známych i menej známych osobností a učiteľov z Východu, plné múdrosti a svetlých myšlienok pre každodenné pochopenie a čítanie.

Cena všetkých kníh je jednotná: 3,0 Eur/ks

V objednávke prosím napíšte názov knihy (kníh) a počet objednaných kusov.

Objednávky prosím posielajte na emailovú adresu:

premeny.mail@gmail.com

Knihy posielame na dobierku Slovenskou poštou, prípadne Packetou (Zásielkovňou).

Ku balíčku pripočítame poštovné podľa váhy zásielky: od 2,50 do 5,00 Eur.

0