Každý môže robiť užitočné

Urusvati vie, že (naše) rozhovory sa týkajú života Bratstva. Naše myšlienky, starostlivosť a práca sú vyjadrené v (energetických) zásielkách pre zlepšenie života… Neskrývame, že je potrebné neustále zlepšovanie podmienok bytia a že Naše myšlienky vplývajú na evolúciu v najrôznejších krajinách.
Nezabúdajme, že ťažké podmienky konca Kali Jugy si vyžadujú osobitné opatrenia a je potrebné porozumieť, aké ťažké je prekonať nápor chaosu… Nemyslite si, že ľudská protiakcia je malá, všade sa stretávate s neústupnými úsudkami. Rovnako sa treba vyrovnávať s nesúvislými správami a ľudskými výkrikmi, pretože znečisťujú priestranstvo.
Neskúsení ľudia hovoria, aby sme pre očistenie uplatnili mimoriadne opatrenia, ale predstavte si, že by sa takéto mimoriadne opatrenia používali každý deň! Prestanú byť mimoriadne a okolitá atmosféra sa stane napätou až výbušnou….
Rozmýšľajte tak o náročnosti Našej práce a pokúste sa priložiť svoje sily rovnakým smerom. Každý môže urobiť niečo užitočné. Každé vedomie dokáže spozorovať potrebnú cestu. Takto hovoril Mysliteľ: „Spolupráca je pripravená pre všetkých!“

Nadpozemské, čl. 331

N.K.Rerich – Podvečer (Сумерки)
0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *