Predpoveď na mesiac marec 2023

Milí priatelia, ponúkame vám vhľad do Kozmu. Vedomie nás ľudí sa pomaly otvára priestranstvu Kozmu a začíname chápať, že spolu tvoríme jeden Celok, ktorý navzájom so sebou súvisí. Prečo sa deja na Zemi to, čo sa deje? Aké „neviditeľné“ sily na nás pôsobia? A my začíname rozumieť, že nie je možné sa oddeliť a izolovať od Priestoru. Mesiac marec je veľmi silný a preto sme sa rozhodli preložiť časť videa ( viď prepis do slov dolu), ktorý zrozumiteľne popisuje postavenie a vplyv planét počas mesiaca marec. Vzťahy s najbližšími, s blízkymi … buďme bdelí, rozumní a intuitívni. Dajte si pozor, lebo v mesiaci marec sa tvorí náš osud …

Prepis je urobený pre najzaujímavejšiu časť prognózy na mesiac marec: čas videa 1:40 – 15:17:


… A teraz prejdime k vlastnému marcu. Marec je silný mesiac. Dokonca by som povedal, že veľmi silný. Ale nie v prudkosti udalostí, ale v následkoch toho, čo sa v tomto mesiaci ustanoví. V tomto mesiaci sa stanú dve epochálne udalosti.

Po prvé, Saturn zmení znamenie a presunie sa z Vodnára do Rýb. To znamená, že Saturn výrazne zoslabne. Znamením Rýb bude prechádzať dva a pol roka. Už sme hovorili o tom, že posledné dva a pol roka na oblohe trvá boj Saturna s Uránom. Urán má výraznú tendenciu k novému. Saturn sa zo všetkých síl drží starého, spomaľuje a nechce nič meniť. Urán bol v Býkovi, čo nie je jeho najsilnejšie znamenie. Saturn vo svojom znamení prešiel najprv do Kozorožca a potom do Vodnára. Dve z jeho silných vládnutí ako znamenia – tam bol celistvý – ale teraz Saturn dramaticky slabne. Predtým bol slabší Urán. Urán v Býkovi – toto nie je preňho veľmi silné znamenie, to sa samozrejme týka predovšetkým spoločenských zmien. A Saturn stál vo svojich najsilnejších znameniach, ktoré nedávajú Uránovi žiadnu voľnosť. Teraz sa Saturn v Rybách dramaticky oslabuje. Ryby sú preňho veľmi slabým znamením, čo znamená, že napätie, ktoré sa v posledných rokoch hromadilo, sa teraz začne realizovať do činnosti. Začnú sa globálne zmeny, ktoré budú trvať pomerne dlho.

Koho sa budú týkať:

Predovšetkým systému spoločenských vzťahov, štátnych vyťahov. Ak prejdeme k osobnostiam, tak predovšetkým – trieda úradníkov a systém štátnych manažérov a manažérov veľkých firiem – Saturn je byrokracia je vrcholový manažment. Systém spoločenských vzťahov sa zmení. Pri vytváraní systémov vzťahov medzi firmami sa musíte od začiatku tohto mesiaca držať pri zemi. Ak chcete, aby sa veci pohli dopredu, musíte byť na pozore pred novými trendmi. Ak existuje konflikt medzi novým a starým, hlasujte za nové. Staré teraz dramaticky slabne a rozpadne sa. Nevsádzajte na to, čo už odchádza. Múdra zmena prinesie do vášho života nové. Samozrejme, Saturn je pomalá planéta, jeho prechod trvá dlho, kým sa prejavia výsledky jeho prechodu, ale tu je moment prechodu 7.3., práve v deň splnu, veľmi zaujímavý. To je moment, buďte pripravení vzdať sa starých zvykov a starých názorov.

Druhou epochálnou udalosťou – a to je naozaj epochálny prechod – je Pluto. Pluto sa presúva do Vodnára. Pluto je veľmi pomalá planéta a v jednom znamení sa pohybuje 15 až 25 rokov. Presúva sa koncom mesiaca 23. hneď po Novom roku (21.3.). O dva dni neskôr. Vo Vodnárovi bude 21 rokov. A vyjde z neho až v 2044 roku. Pluto je planéta, ktorá riadi veľké spoločenské procesy. Takže jeho presun do Vodnára vyvolá veľké zmeny na celej zemeguli. Čo sa týka nášho každodenného života, nemusíme o tom premýšľať, pretože Pluto sa neprejaví okamžite. Nemusí sa teda konkrétne dotknúť marca.

Takže to sú dve také podstatné veci. Ostatné už jednoduchšie. Tento mesiac nie sú žiadne retrográdne planéty, všetko je priame. Vzorec (obrázok) marca je veľmi originálny. Na začiatku mesiaca je na oblohe veľmi úzky obrazec – všetky planéty sú v jednom rohu. A to bude trvať až do 4. marca.

Tieto dni sa na mape začne objavovať Pluto. Keď je Pluto prvou planétou v horoskope, nazývame ho zlomovým. Nastavujú sa veľmi silné osudové tendencie. Pluto je jedným z najvýraznejších sprievodcov osudu, o ktorom hovoríme – že toho, kto sa poddá – vedie osud a toho, kto sa nepoddá – ťahá za sebou. Ak cítite, že máte silné nutkanie niečo urobiť alebo niečoho sa vzdať, ak cítite, že tento impulz je pevný, nasledujte ho a dôverujte mu, pretože osud sa človeku prihovára z jeho vnútra – ako impulz (nutkanie) a navonok ako vynútené okolnosti.

Ak pocítite hlboké také silné vnútorné pohnútky, bude to s najväčšou pravdepodobnosťou hlas Pluta v týchto štyroch dňoch. Ak ste k nebu pozorní, radšej ho hneď počúvajte, inak vás nasilu povedie tam, kam sa vám dobrovoľne nechce.

Ak teda budete nasledovať tento impulz, určite vás dovedie k pozitívnemu výsledku, akokoľvek sa vám bude zdať ťažký a neznámy a nečakaný.

3.3. sa Merkúr presunie do znamenia Rýb. V Rybách sú kontakty Merkúra o niečo menej živé ako vo Vodnárovi. Menej presné. Viac zlyhávajú informácie. Masy nejasných nepresných šumov. Dávajte si preto pozor na to, čo prichádza, zďaleka nie vždy je presné. Pre tvorivých ľudí je však tento čas úžasný.

Predstavivosť je zvýšená, pracuje na plný výkon – umelci, hudobníci, vedci všeobecne všetci ľudia, ktorí potrebujú predstavivosť, všetci tvoriví ľudia budú cítiť veľmi živé veľmi veselé obdobie.

Ďalším takýmto veľkolepým momentom je 7.3. Je spln a s ním sa Saturn presúva do nového znamenia. Slnko je v Rybách s Merkúrom, Slnko vedľa Neptúna sa k nemu už približuje oproti Mesiacu v Panne. No Mesiac chce jasnosť, istotu štruktúry. Slnko a Neptún chcú vyššiu harmóniu – taká vysnená línia – na jednej strane plány, fantastické plány, a na druhej strane skeptická Luna, ktorá hovorí, že to všetko treba najprv preveriť. To znamená, že z tohto splnu vychádza akási vlna túžby – tu som hovoril o novom – áno, túžba priniesť niečo nové, ale práve toto nové treba dôkladne preveriť. Pretože Slnko ide k Neptúnovi, fantázia kráča so všetkým. A tu, ako to zrealizovať – odporúčam naozaj počúvať Lunu. Všetko, čo ste si predstavili, si potom buď sami overte, alebo ešte lepšie zavolajte skeptickému priateľovi. Povedzte mu o svojich plánoch, alebo manželke, ak je dostatočne skeptická. Niekomu, kto má to jasné skeptické myslenie, aby vaše plány spochybnil. Počas nocí to hoďte do konania – je tu Mars, ktorý prelomí tú opozíciu v Blížencoch.

A Mars v Blížencoch rád mení plány, mení názory, treba sa sem-tam poradiť. To je dobrá vec. Takže odporúčam všetko nové, čo vás napadne, podrobiť dôslednej dôkladnej analýze a konzultácii.

Naša devíza je obdobie od 7.3 do 21.3. Slnko v konjunkcii s Neptúnom ide o lásku, srdečné vzťahy, pre tvorivosť – čas je úžasný. Človek môže v sebe otvoriť veľký emocionálny potenciál pre tvorivosť, potenciál pre nehu, hĺbku. Venuša je vskutku v Baranovi, teda je taká rezká ale to bude vyhladené hlbokou nežnosťou a vrelosťou v osobných vzťahoch s blízkymi so všetkými, ktorých máte radi a nastáva úžasný čas. Ale vo veciach tvorivosti áno a tam, kde sa vyžaduje jasnosť konkrétnosť, musíte byť do konca mesiaca veľmi opatrní. Budete musieť vynaložiť obrovské úsilie, aby ste si nepomýlili pracovné záležitosti. Je to čas klamstiev ani nie tak v osobných záležitostiach, ako v profesionálnych. Obdobie od 15.3. do 20.3. je najviac klamlivé. 17.3. sa Venuša presúva do Býka. Venuša smerom von je impulzívne horúca a teda city sú netrpezlivé. Chcete konať rýchlo ale nejako ťažko naozaj jemne vyjadriť teplo, ktoré je vo vás teraz vďaka konjunkcii Slnka s Neptúnom.

Venuša prejde do Býka, tam je silná v hĺbke a vo vonkajšku mäkšia, v hĺbke horúcejšia – čas na prejavenie tepla vášho srdca. Čas hlbokého citového zblíženia, čas citového roztvorenia, odhalenia veľkého citového potenciálu lásky, odhalenia v blízkych, teda v tomto smere vzťahov je veľmi dobré obdobie od 17.3. až do samého konca mesiaca. Ako hovorí Šalamún – čas nenávisti a čas lásky, čas objatia, čas ostychu pred objatím. Teraz je presne ten čas na objatie. Najmä preto, že Venuša sa presúva do ascendentného znamenia a tu, ak sa takéto vážne pokroky vo vzťahoch prehĺbia, roztvorenia budú mať veľmi veľké následky. Všetko teplo, všetky dobré veci, ktoré vo vašich vzťahoch urobíte, bude trvať dlho, dlho.

Merkúr sa presúva do Barana stáva sa rýchlejší, aktívnejší a presnejší. Vhodný čas na intelektuálnu búrku, aj keď jeden deň treba počkať, až po prechode novu. Novolunie 21.3. ako sme si už povedali – Nový rok. Posledné dni mesiaca sa zvyčajne neoplatí začínať nič nové, preto si nechajte jeden deň pauzu, ale 21. A 22.3. sa odvážne pustite do boja. Ak máte obchodné plány v práci a štúdiu, najlepšie je začať 22.3. Novolunie nastane v Baranovi, čo dáva všeobecne silný podnet k aktivite, v tomto čase začína veľmi aktívne obdobie, ovplyvní nielen marec, ovplyvní celý rok a dá podnet k vážnej činnosti. V tomto čase sa začína veľmi aktívne obdobie. Neovplyvní to len marec, ovplyvní celý rok. Dá impulz k vážnej činnosti v každom ohľade a v marci obzvlášť. Jupiter je totiž už v znamení Barana. Jupiter v Baranovi je taká expanzívna sila pre ľudí, ktorí sú ambiciózni. Pre ľudí, ktorí majú plány ísť napred –  ako Napoleon. Je to veľmi dobrý čas na založenie vlastného „Startupu“. Začiatok. Ak viete, čo máte robiť, urobte to. To isté platí aj o období od novolunia do samého konca mesiaca – smelo a aktívne (vpred). Keď sa Mars presúva do Raka – nie veľmi je to v harmónii v tomto horoskope, v Baranovi je Slnko, Merkúr, Jupiter – je dobrý čas robiť brainstorming a Mars lekár sa pomaly rozhojdáva.

Plány sú v plnom prúde. Ťažšie sa však realizujú. Ak teda plánujete nejaký veľký rozbeh, musíte začať medzi 21.3. a 25.3. To sú štyri dni. Neznamená to, že potom nemôžete začínať, ale potom to môžete byť trochu pomalšie.

Ale zato 17.3., keď Venuša v ten istý deň prejde do Býka, sa Pluto vráti na čelo vlny. Opäť sa stáva prvou planétou. Začína sa druhé osudové obdobie a v ňom jednoznačne počúvajte hlas svojej intuície. V priateľstve, v láske, vo vzťahoch všeobecne, kde je aktívne srdce, kde dominuje srdce. Je to veľmi vážne obdobie. Môžete nadlho vybudovať takú základnú líniu svojho osudu – ako pozitívnu líniu. Je to opäť osudové obdobie, keď sa založia dlhé procesy a možno iba jediným činom. Buďte teda rozumní a intuitívni. Ide o rozumnú pohotovosť pohnúť sa vpred.

No a to je všeobecný obraz mesiaca marec.

0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *