Zjednotenie pre dobro

Milí priatelia, v tejto prezentácii vás pozývame k vznešenej a v tejto dobe veľmi potrebnej práci. Zjednotenie pre dobro je pozvánka na vedomú službu a pomoc Silám Svetla, Veľkým Dušiam, ktoré sú v Živej Etike opísané ako Mahátmovia Východu alebo Učitelia Bieleho Bratstva – v záchrane nášho spoločného Domova, planéty Zem.

V začiatkoch práce, nie je dôležitá pravidelnosť vysielania myšlienok, ako je opísané vo výzve v prezentácii. Je treba nanajvýš ctiť slobodnú vôľu každého človeka, ktorý sa rozhodol pomôcť svojimi svetlými myšlienkami. Čo i len jedna iskierka jasnej mysle pre dobro Zemi za deň je drahocenná a vzácna. Ďakujeme za vaše svetlé myšlienky. Pripojte sa, hoci len jednou myšlienkou za deň do práce pre planétu Zem, pre Vesmír, pre Učiteľov.

A pre Tých, ktorí sa rozhodli vedome a pravidelne vysielať myšlienky Svetla a posiľňovať priestranstvo Zeme vlastnou svetlou motlitbou, vlastnými srdečnými myšlienkami dobra, prajeme radosť z ich nezištnej práce pre Sily Svetla.

Tu je celé znenie výzvy na Priestorové Slúženie:

24. marca 2010, v deň Veľkého Sviatku Hierarchie Svetla, sa začalo podujatie na neustále posilnenie priestranstva myšlienkami na Spoločné Dobro. Vyzývame všetkých ľudí dobrej vôle, aby sa pridali a prispeli k ozdraveniu našej planéty! Kolektívne vysielanie myšlienok uskutočňujú všetci účastníci podujatia na začiatku každej hodiny (napríklad o 6:00, 7:00… atď.) počas celého dňa. Výsledkom je, že počas 24 hodín z rôznych miest na celej planéte, ľudia neustále vysielajú myšlienky pre Spoločné Dobro. Pridajte sa, milí priatelia! Ak je to možné, podeľte sa v komentároch o vašu verziu myšlienky dobra pre našu Planétu Zem. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a zapájate sa do tohto podujatia, do tejto práce pre Sily Svetla. NECH JE VO SVETE DOBRO!

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *